Обсяг прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком на початок року

Показник: 396.20 млн дол.
Надавач даних: Головне управління статистики у Львівській області

Обсяг прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком всього у Львові в динаміці з 2010 року.Оновлення цього показника тимчасово припинено у зв'язку із наступним: складання статистики прямих інвестицій в розрізі міст та районів обласного значення Національним банком України не передбачено, оскільки публікація таких даних була припинена територіальними органами Державної служби статистики ще з початку 2019 року (згідно з планом державних статистичних спостережень на 2019 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 року № 283-р). Статистичні дані щодо прямих інвестицій в цілому по Україні (за інструментами, країнами, видами економічної діяльності (далі – ВЕД) та регіонами, а також за регіонами в розрізі країн та ВЕД починаючи з даних за 2015 рік), розміщені на офіційній інтернет-сторінці НБУ у розділі «Статистика», підрозділі «Статистика зовнішнього сектору».