Портал «Панель міста» об’єднує понад 800 показників, які структуровані у 4 змістовні блоки:

У цьому розділі Ви можете ознайомитись із основними статистичними показниками від різних підрозділів Львівської міської ради, а також інших установ, що описують стан справ в різних сферах життя міста.

Показники у цьому розділі відображають суб’єктивні оцінки мешканців щодо якості життя у місті. Показники розраховані згідно з методологією дослідження якості життя у місті, розробленою Інститутом міста та Соціологічною агенцією "Фама".

Тут Ви можете переглянути показники ефективності реалізації Комплексної стратегії розвитку Львова до 2025 року.

Тут Ви можете переглянути показники інтегрованої концепції розвитку Львова до 2030 року.

Проект «Панель міста» - це відкрита платформа із показниками з різних сфер життя міста. Метою проекту є створення можливості безперешкодного доступу громадськості до основних показників розвитку міста у зручному форматі.


Загалом на порталі «Панель міста» можна ознайомитись з даними, які описують такі сфери як населення, бюджет міста, показники економічного розвитку міста, благоустрій, комунальні послуги, транспорт, освіта, охорона здоров’я, безпека, культура, адміністративні послуги тощо, а також переглянути дані в динаміці з 2010 року.

Проект розроблений спільно ЛКП "Міський центр інформаційних технологій" Львівської міської ради, Комунальною установою Інститут міста у співпраці з компаніями Sigma Software та Eucalipse в рамках Програми цифрового перетворення Львова до 2020 року.