Портал «Панель міста» об’єднує понад 800 показників, які структуровані у 3 змістовні блоки:

У цьому розділі Ви можете ознайомитись із основними статистичними показниками від різних підрозділів Львівської міської ради, а також інших установ, що описують стан справ в різних сферах життя міста. Показники актуальні станом на 2016 рік.

Показники у цьому розділі відображають суб’єктивні оцінки мешканців щодо якості життя у місті. Показники розраховані згідно з методологією дослідження якості життя у місті, розробленою Інститутом міста та Соціологічною агенцією "Фама". Детальніше з методологією можна ознайомитись за посиланням.

Тут Ви можете переглянути показники ефективності виконання Комплексної стратегії розвитку Львова до 2025 року. Детальніше з стратегією можна ознайомитись за посиланням.

Проект «Панель міста» - це відкрита платформа із показниками з різних сфер життя міста. Метою проекту є створення можливості безперешкодного доступу громадськості до основних показників розвитку міста у зручному форматі.


Загалом на порталі «Панель міста» можна ознайомитись з даними, які описують такі сфери як населення, бюджет міста, показники економічного розвитку міста, благоустрій, комунальні послуги, транспорт, освіта, охорона здоров’я, безпека, культура, адміністративні послуги тощо, а також переглянути дані в динаміці з 2010 року.

Проект розроблений спільно ЛКП "Міський центр інформаційних технологій" Львівської міської ради, Комунальною установою Інститут міста у співпраці з компаніями Sigma Software та Eucalipse в рамках Програми цифрового перетворення Львова до 2020 року.